Valokuitukaapeli LC-LC 10m

Kirjoita tästä ensimmäisenä tuotearvio

Saatavuus: Loppu varastosta

45,47 €

Kuvaus

Valokuitukaapeli LC - LC 62,5/125 duplex multimode 10m

Valokuitukaapeli LC-LC 10m

Tuplaklikkaa kuvaa nähdäksesi sen kokonaan

Loitonna
Katso lähemmin

Lisää kuvia

Yksityiskohdat

Valokuitukaapeli LC - LC 62,5/125 duplex multimode 10m

Lisätiedot

Valmistaja Deltaco
Tuotekoodi LCLC-10M