Valokuitukaapeli LC-SC 3m

Kirjoita tästä ensimmäisenä tuotearvio

Saatavuus: Loppu varastosta

26,92 €

Kuvaus

Valokuitukaapeli LC - SC 62,5/125 duplex multimode 3m

Valokuitukaapeli LC-SC 3m

Tuplaklikkaa kuvaa nähdäksesi sen kokonaan

Loitonna
Katso lähemmin

Lisää kuvia

Yksityiskohdat

Valokuitukaapeli LC - SC 62,5/125 duplex multimode 3m

Lisätiedot

Valmistaja Deltaco
Tuotekoodi LCSC-3M