Valokuitukaapeli SC-SC multi 50/125 3m

Kirjoita tästä ensimmäisenä tuotearvio

Saatavuus: Loppu varastosta

19,06 €

Kuvaus

Valokuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode 3m

Valokuitukaapeli SC-SC multi 50/125 3m

Tuplaklikkaa kuvaa nähdäksesi sen kokonaan

Loitonna
Katso lähemmin

Lisää kuvia

Yksityiskohdat

Valokuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode 3m

Lisätiedot

Valmistaja Deltaco
Tuotekoodi FB-23