Valokuitukaapeli SC-SC multi 62,5/125 3m

Kirjoita tästä ensimmäisenä tuotearvio

Saatavuus: Loppu varastosta

21,27 €

Kuvaus

Valokuitukaapeli SC - SC 62,5/125 OM1 duplex multimode 3m

Valokuitukaapeli SC-SC multi 62,5/125 3m

Tuplaklikkaa kuvaa nähdäksesi sen kokonaan

Loitonna
Katso lähemmin

Lisää kuvia

Yksityiskohdat

Valokuitukaapeli SC - SC 62,5/125 OM1 duplex multimode 3m

Lisätiedot

Valmistaja Deltaco
Tuotekoodi FB-53