Valokuitukaapeli SC-SC single 9/125 3m

Kirjoita tästä ensimmäisenä tuotearvio

Saatavuus: Loppu varastosta

27,63 €

Kuvaus

Valokuitukaapeli SC - SC 9/125 duplex singlemode 3m

Valokuitukaapeli SC-SC single 9/125 3m

Tuplaklikkaa kuvaa nähdäksesi sen kokonaan

Loitonna
Katso lähemmin

Lisää kuvia

Yksityiskohdat

Valokuitukaapeli SC - SC 9/125 duplex singlemode 3m

Lisätiedot

Valmistaja Deltaco
Tuotekoodi FB-53S