Valokuitukaapeli ST-SC 10m

Kirjoita tästä ensimmäisenä tuotearvio

Saatavuus: Loppu varastosta

33,57 €

Kuvaus

Valokuitukaapeli ST - SC duplex multimode 62,5/125 10m

Valokuitukaapeli ST-SC 10m

Tuplaklikkaa kuvaa nähdäksesi sen kokonaan

Loitonna
Katso lähemmin

Lisää kuvia

Yksityiskohdat

Valokuitukaapeli ST - SC duplex multimode 62,5/125 10m

Lisätiedot

Valmistaja Deltaco
Tuotekoodi FB-410