Valokuitukaapeli ST-ST 1m

Kirjoita tästä ensimmäisenä tuotearvio

Saatavuus: Loppu varastosta

17,04 €

Kuvaus

Valokuitukaapeli ST - ST duplex 62,5/125 1m

Valokuitukaapeli ST-ST 1m

Tuplaklikkaa kuvaa nähdäksesi sen kokonaan

Loitonna
Katso lähemmin

Lisää kuvia

Yksityiskohdat

Valokuitukaapeli ST - ST duplex 62,5/125 1m

Lisätiedot

Valmistaja Deltaco
Tuotekoodi FB-31